יועצי השקעות הם ככל הנראה אנשי המקצוע החשובים ביותר בשוק ההון

שוק ההון הוא הכוח שהלכה למעשה מניע את כלכלת המדינה שלנו ואת כלכלת העולם המערבי כולו. כמעט כל אחד מושקע בצורה כזו או אחרת בשוק ההון, בין אם בחסכונות הפנסיוניים שלו, בקופות הגמל, קרנות ההשתלמות או בהשקעות שהוא מבצע לפרנסתו. בהתחשב בכך, יועצי השקעות הופכים לאנשי מקצוע חשובים במיוחד עבור החברה שלנו כולה, ומדובר במקצוע שבשביל לעסוק בו צריך מקצועיות רבה מחד, ומאידך גם יסודיות ויכולת ניצול הזדמנויות. ברמה הטכנית, בשביל לעסוק בייעוץ השקעות אנחנו צריכים לעבור את בחינת הרישיון מקצועית א', ולשם כך אנחנו צריכים מסגרת איכותית של לימודי ייעוץ השקעות.

 

לימודי ייעוץ ההשקעות צריכים לרדת לפרטים הקטנים

קורס יועץ השקעות עושה יותר מלהכין אותנו למבחן מקצועית א'. לימודי ייעוץ השקעות מקיפים ורציניים נותנים לנו מצד אחד את הכלים הדרושים למעבר המבחנים הרלוונטיים, אך יותר מכך הם גם נותנים לנו את ההבנה המקיפה והמקצועית בשוק ההון כולו ובתהליכים שמתרחשים בו. הירידה הזו לפרטים היא מה שמבדיל אותנו ואת המסגרות הלימודיות שלנו מכל גוף אחר – יותר מלהבטיח למי שלומד ברצינות את מעבר הבחינות, אנחנו מבטיחים לכם השתלבות מוצלחת בעולם הפיננסי באופן מעשי. אנחנו ניתן לכם את הכלים שנחוצים לכם במסגרת קורס יועץ השקעות, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללמוד ביסודיות ולספוג את הידע הרב של המרצים המקצועיים שלנו.

לקבלת רישיון יועץ השקעות יש צורך ב – 5 הבחינות הבאות של הרשות לניירות ערך + התמחות בת 6 חודשים.

האקדמיה לפיננסים פיתחה מסלולי הכשרה מקצועיים וממוקדי בחינה, שמטרתם מעבר של בחינות הרשות לניירות הערך ומשרד האוצר בזמן קצר, תוך לימוד ממוקד ואפקטיבי והקפדה על רמת לימודים בלתי מתפשרת. שעות לימוד באקדמיה לפיננסים הינן רבות ביותר ומקיפות.

קורסי הכנה למבחני יסוד:
1.קורס כלכלה >>

2.קורס סטטיסטיקה ומימון >>

3.קורס חשבונאות>>

4.קורס אתיקה ודיני ני"ע >>

קורסי הכנה למבחני גמר:

קורס מקצועית א' >>

לסילבוס בחינות הרשות לניירות ערך >>

* בעלי תואר בכלכלה, מנע"ס, בנקאות, חשבונאות – פטורים מהבחינות ב: כלכלה, מימון וסטטיסטיקה וחשבונאות.
רשות ניירות ערך מקיימת בחינות במקצועות השונים בתל אביב פעמיים בשנה

 

* ההרשמה לבחינות נעשית דרך אתר הרשות לניירות ערך
* יש לבדוק את מועד סגירת ההרשמה לבחינות השונות
*הרשות לניירות ערך לא מאפשרת לגשת לבחינות המקצועיות ללא מעבר בחינות היסוד
* הרשות לניירות ערך – הבהרות לגבי בחינות הרישוי בעקבות ההצעה לתיקון התקנות בנושא