קורס הכשרה למקצוע הבנקאות, היחיד בישראל, מועבר על ידי טובי אנשי המקצוע בשיתוף פעולה עם הבנקים המובילים בישראל. קורס הבנקאות מכשיר את התלמידים ללמוד פיננסים ובנקאות מעשית ומספק הכרות והצצה מוקדמים לסביבת העבודה הבנקאית. בקורס ייחשפו התלמידים לבנקאים ותיקים ובכירים ויוכלו לפתח קשרים כמו גם לקבל מידע משמעותי ממקור ראשון כדי לבצע את ההחלטות הנכונות הנוגעות לקריירה הבנקאית העתידית שלהם שכן בתוך הבנקים עומדים לרשות העובדים עשרות מקצועות שונים וכדי שאדם ינהל את הקריירה הבנקאית שלו בצורה מיטבית, עליו להכיר מבעוד מועד את האפשרויות השונות העומדות לרשותו.

מסלול לימודי בנקאות ושוק ההון ייחודי שכן הוא נבנה יחד עם בנקאים ומטרתו היא לאפשר לבוגרים להתקבל לעבודה בבנקים תוך הפגנת יתרון יחסי משמעותי על פני מועמדים מקבילים. קורס הבנקאות מספק לבוגרים שעמדו בתנאי הסף תעודת בנקאי עם התמחות בייעוץ משכנתאות, אחד המקצועות החמים ביותר בתקופה האחרונה.

הלימודים בקורס בנקאות כוללים הרצאות פרונטליות, תרגילים, סימולציות, דיונים, סיור בהנהלת בנק ובחטיבות הבנק השונות וסדנאות. הקורס מועבר ע"י מרצים מומחים מתחומים שונים ועל ידי בנקאים בכירים.

 

למידע נוסף לחץ כאן >>