קורס חשב שכר מתקדם מיועד לחשבי שכר בעלי ניסיון שמעוניינים לשפר את יכולת העבודה או לחשבי שכר חסרי ניסיון שמבקשים להשתלב בשוק העבודה ולקבל כלים לניהול מקצועי חכם ויעיל של מחלקת השכר בארגון או ללקוחות במיקור חוץ.

מדובר בקורס ייחודי המספק למשתתפים יכולת הבנה, ניתוח ומיפוי בעיות לצד היכרות פרקטית עם עולם השכר, מבנה התלוש ויתר התכנים הרלוונטיים.
הייחודיות של הקורס היא יכולת ההבנה תהליכי השכר.

הקורס מאפשר לתלמיד להכיר את שילובם של תהליכי הפקת השכר בהם, מערכות נוכחות, הקמות עובדים, רכיבי שכר, חיובי מיסים וקופות גמל, ניכויי רשויות, ועוד.

הלמידה תתבסס על חוקי המגן, מיסוי, ביטוח לאומי והיבטים פנסיונים בתוך השכר לצד היכרות עם זכויות סוציאליות בביטוח הלאומי והטבות המס הניתנות לשכירים. נכרוך אותם ונשלב אותם יחד.

בסיום הקורס תקבל מיומנות מעשית בתהליך השכר ובמבנה התלושים שתאפשר לך בין היתר – לקרוא ולהסביר תלוש שכר, לאתר ליקויים בתלוש, לקרוא דוח נוכחות לצד יכולת הגדרת רכיבי שכר וביצוע חשבות שכר מעשית.
הקורס מתקיים בפירמת רואי החשבון המובילה,BDO  זיו האפט, באמצעות האקדמיה לפיננסים שבבעלותה.

קורס ייחודי לרואי חשבון ויועצי מס אנשי כספים וחשבי שכר:

תנאי סף לקבלה לקורס –

  • חשב שכר ללא תעודה עם ניסיון מעשי של שנתיים.
  • חשב שכר עם תעודה של משרד הכלכלה / לשכת רו"ח בציון 80.

הקבלה לקורס מותנית במעבר ראיון/מבחן כניסה.

בסיום הקורס יקבלו הבוגרים תעודת סיום מטעם BDO  האקדמיה לפיננסים וכן תעודת "חשב שכר מתקדם" מטעם "לשכת מקצועות השכר בישראל" – לעוברים בהצלחה את מבחן ההסמכה של הלשכה.

מה כולל הקורס?
תעודת הסמכה מטעם BDO – האקדמיה לפיננסים
BDO Super Pro – שימוש חופשי ללא עלות במאגר התוכנות המתקדם של האקדמיה (בשווי 500 ₪ לכל חודש).נה לבחינת

מנהל אקדמי
גל זנזורי

משך הקורס
הקורס כולל 7 מפגשים והשתתפות בסדנאות רלוונטיות