בעזרת קורס השקעות נדל"ן ניתן להכיר את כל המרכיבים של אחד התחומים המאתגרים, המתגמלים והדינאמיים ביותר בעולם. מלבד נושאי הלימוד הפרקטיים, הקורס מאפשר לתלמידים להכיר את ההבדלים בין ההשקעות ואף לבצע את ההשקעה הראשונה. את הכלים שמספק הקורס ניתן לתרגם לפעילות במרחב האישי, העסקי או הציבורי. בעידן בו ערכי הנכסים משתנים חדשות לבקרים ומושפעים ממגמות פוליטיות ומדיניות, לימודי נדל"ן הם הדרך היחידה להישאר עם אצבע על הדופק. במילים אחרות, קורס נדל"ן לא מלמד רק את היסודות אלא חושף בפני הבוגרים את הדרכים לממש השקעות ולהניב רווחים גבוהים.

 

היבטים בהשקעות נדל"ן מוצלחות

קורס השקעות נדלן נוגע בהיבטים רבים, כאשר מלבד המימד העסקי יש צורך להכיר גם את הנושאים המשפטיים, המימוניים והמיסויים. כל ההיבטים הללו מייחדים את העיסוק בשוק הנדל"ן ולכן מוקדש עבורם חלק משמעותי מהקורס. מעבר לכך, אדם המעוניין לדעת איך עושים את זה בהשקעות נדל"ן חייב להכיר את מערכות המידע. מערכות אלו מאפשרות איתור אינפורמציה על נכסים מסוימים, השוואה ביניהם, חשיפה להשקעות בחו"ל וכמובן קבלת החלטות עסקיות. קורס השקעות נדל"ן הוא דרך מצוינת לבלוט בתחום ולפעול בו באופן עצמאי או במסגרת חברה מקצועית.
הכירו את היסודות העיקריים על מנת למצות את הפוטנציאל של לימודי נדל"ן כדאי להשקיע ולהיות מעורבים בשיעורים. הנושא הראשון הוא מבוא, ובו מתבצעת היכרות עם מונחי יסוד ושפת הנדל"ן. לאחר מכן נלמדת פרקטיקה בנדל"ן, כאשר בשיעור הזה הדגש הוא על תכנון וביצוע עסקת השבחה, שיווק נכון וניצול השוק בזמן נתון. בשיעורים הבאים מכוסים נושאים כמו הגנה משפטית, מיסוי מקרקעין, מס שבח ומס רכישה. נושאים אלו הופכים את בוגר הקורס לאיש נדל"ן בעל ידע משפטי, אשר יכול לעזור גם לו וגם ללקוחות.

המפגשים הבאים של קורס נדל"ן כוללים הסברים על סוגי הלוואות, כלים לחישוב תשואה ומינוף עסקאות, מערכת היחסים בין השכרה לתשואה ובדיקות אותן יש לבצע לפני הקניה. גם מי שמגיע אל קורס נדל"ן עם ניסיון מסוים בתחום מופתע לגלות כי העשרת הידע באה לידי ביטוי בשטח באופן קל מהצפוי. במילים אחרות, על מנת להצליח בשוק הנדל"ן יש צורך בידע תיאורטי נרחב.
הופכים את הידע לרווח במפגשים האחרונים של קורס נדל"ן מתבצע ניתוח פיננסי של העסקאות, מוסבר אופן ניהול המו"מ הרצוי ומוצגים פרויקטים של השקעה. הקורס מסתיים לאחר מתן משוב אישי, שיחת סיכום וקבלת תעודות, אשר אותן ניתן להציג בפני גופים מובילים. מרצים מובילים מתחום הנדל"ן והפיננסים מלמדים את הבוגרים כיצד להצליח בארץ ובעולם, עוזרים להם לגבש קשרים ומעמידים בפניהם אפשרויות השקעה חדשות. ישנם מסלולים מגוונים דרכם ניתן ללמוד על השקעות נדל"ן, כך שכל משקיע ימצא מענה על תחומי העניין שלו.